U bent hier

British Shorthair / Longhair

Cattery From House Haidely
Patrick Ottevaere
Nieuwpoortsesteenweg 306
8400 Oostende
patrick.ottevaere@telenet.be
Cattery Van Eyck
Karine Remels
Stokrooieweg 86
3511 Stokrooie
karine.remels@telenet.be
Cattery van de Heirweg
Kurt Maene
Diksmuidse Heirweg 17
8210 Zedelgem
kurt.maene@telenet.be
Cattery van't Hageland
Greet Buys
Nieuwstraat 4
3460 Assent
pauljanssen@hotmail.com
Cattery British Forest
Nathalie Gaorgievski
Bos van Steenstraat 11
1980 Zemst
nathalie@british-forest.be

Cattery Her Majesty
Anja Van den Eynde
2170 Merksem
hermajesty.cat@telenet.be
www.hermajesty.be

Cattery ChelbyGoldBlue
Angelien Hogenboom
Horatiuslaan 24
6135 HW Sittard (Netherlands)
angelien@chelbygoldblue.nl
Cattery Bruyères bleus
Maria Aerts
Clos des essarts 1
1410 Waterloo
maria.aerts1@gmail.com
Cattery Topanga
Kurt Beernaert
Driekoningenstraat 106
8820 Torhout
kurt_vanessa@telenet.be
Cattery Kroonlaan
Lieven Demuys
Dr. Maurice Timmermanslaan 88
2170 Merksem
lieven.demuys@hotmail.com
Cattery Calygreyhound
Alexandra Devillet
Rue des Godis 14
6900 Aye
garfieldshotel@gmail.com
Cattery Portacats
Ingrid Gorissen
Portastraat 8
3630 Maasmechelen
ingrid.gorissen@telenet.be
Cattery Mewton
Niels Janssens
Kattestraat 40
9450 Haaltert
nielspmjanssens@hotmail.com
Cattery De Lisseblomme
Hedwige Knockaert
Lissewegestraat 39
8370 Blankenberge
catterylisseblomme@hotmail.com
Cattery Sweet Blue Bear
Kurt Lieckens
Asterlaan 51
2260 Westerlo
kurt.lieckens2@telenet.be
Cattery Bonmoor's
Elvina Rens
Kraaivenstraat 20
2820 Rijmenam
elvina@telenet.be
Cattery CatsForPleasure
Sylvia Sorgeloos
Kamstraat 40
1540 Herfelingen
thierryderyck@msn.com
Cattery Kells Angels
Kelly Van de Mosselaer
Matenstraat 239
2845 Niel
kelly.van.de.mosselaer@telenet.be
Cattery Charming Paws
Freya Velleman
Boekweithof 6
9180 Moerbeke-Waas
velleman_freya@hotmail.com
Cattery Maison d'Olivia
Kimberly Wouters
Lierbaan 147 bus 0102
2580 Putte
kimberly_wouters@hotmail.com
Cattery Ville Ancienne 
Heidi Vanschoonwinkel
Bilzersteenweg 344 B1
3700 Tongeren
info@cattery-delavilleancienne.be
 
Cattery Milligan's
Milligan Dykhuizen
Meppelrade 145
2544XN Den Haag
m.dykhuizen1@gmail.com
 
Cattery ChocolateHeaven
Stijn Laureys
Watermolenstraat 50
9570 Deftinge
stijnlaureys@hotmail.com
 
Cattery Grijze Parel
Eline Biets
Kersenstraat 2
3870 Veulen
elinebiets@hotmail.com
 
Cattery Brinfinity
Saskia Schaessens
Stokkellaan 184
8400 Oostende
catterybrinfinity@gmail.com

Cattery Romy's Choice
Romy Valcke
Mandelstraat 32
8770 Ingelmunster
romy.valcke@skynet.be
 
Cattery Rinacci's
Dieter Copman
Sint-margrietestraat 12
9981 Sint-Laureins
info@catteryrinacci.be
 
Cattery British Gems
Caroline Blondeel
diestsesteenweg 404
3202 Rillaar
cattery.gems@hotmail.com
 
Cattery Van Talmai
Bart Bartels
Reebokweg 8
2360 Oud-Turnhout
bart.bartels@telenet.be
 
Cattery Brittoya's dream
Latoya Wytgeers
Gruttostraat 7
8380 Lissewege
catterybrittoyasdream@gmail.com
 
Cattery Het Britse Huisje
Rita Geedts

Rumbeeksesteenweg 217
BE - 8800 Roeselare
rita.geedts@hotmail.com
 
 
Cattery El Abadi
Ebru Orucu
Steenstraat 14
BE - 9300 Aalst
Kenan.ebru@hotmail.com
 
Cattery van de Katteklauw
Claudine VanPoucke
Oostdreef 3
BE - 8720 Wakken
katteklauw@telenet.be
 
Cattery Latté’s Wish
Sandy Van Roosbroeck
Van Merodestraat 1
BE- 2440 Geel
catterydelatte@gmail.com
www.latteswish.com
 
Cattery Shanelle
Julie van bellingen
Diestesteenweg 225
BE - 3210 Linden
juliavanbellingen@gmail.com
 
Cattery Crèmant
Joke Vliebergh
Ganzendries 184
BE - 9000 Gent
joke.vliebergh@gmail.com
 
Cattery Glorious Golden
Kristof Behiels
Kasteeldreef 160
BE - 9120 Beveren-Waas
kristofbehiels@gmail.com
 
Cattery Nubi's Paradise 
Lieve Stienaers
Rooterweg 23
BE - 3680 Neeroeteren
lieve.stienaers@telenet.be
 
Cattery British-World
Fabienne Van Laethem

Melgesdreef 146 b2
BE - 2170 Merksem
fabiennevl@msn.com
 
Cattery Fayngel
Sabine Wijgaerts
Neerveldstraat 23
BE - 3550 Zolder
sabke.wijgaerts@gmail.com
 

Cattery Cachemire & Soie
Raluca Stefana Vacaresco - Dimitri De Greef
Liersebaan 284a
BE - 3130 Begijnendijk
raluca.vacarescu@gmail.com

 
Cattery CatsAndColours
Herlinde De Geest
Martelarenlaan 18 0102
BE - 3010 Kessel-Lo
herlinde.degeest@gmail.com
www.catsandcolours.com
 
Cattery Porcelain
Timothy Berra
Sprietestraat 222
BE - 8792 Waregem
timothyberra@hotmail.com
 

Cattery Catsanova
Petrus de Thimostraat 6
2275 Gierle
catterycatsanova@gmail.com
 

Cattery  Of House Felidae
Jean-Paul Godfroy

Ordoeaniersstraat 7
8000 Brugge
odfroy.jeanpaul@gmail.com
 
 
Cattery van’t Pumpelhof
Annemie De Smedt
Kruineikstraat 62
BE - 3150 Tildonk
annemie.de.smedt@telenet.be
 
Cattery Golden kuma
Özge Celik
Dr. Vanweddingenlaan 35/3
BE - 3540 Herk-de-stad
ozge.yade@hotmail.com
 
Cattery Van Boshove
Filip 
Verheyen
Graaf de Smet de Naeyerlaan, 86 b 201
BE - 8400 Oostende
filip.verheyen@pandora.be
 
Cattery Van Driespalie
Martine 
Boussemaere
Advokaatstraat 10
BE - 2620 Hemiksem
martine.boussemaere1@hotmail.com
 
Cattery Little Destiny
Kimberly 
Moerman
Driesknoklaan 48
BE - 8540 deerlijk
kimberly.moerman.88@gmail.com
 

Duffel 29/02 & 01/03 - 2020

Naalstraat 43, BE-2570 Duffel ( Sporthal "POLLEPEL" )

Sluiting van de inschrijvingen is uiterlijk 07/02/2020 @ 23:59  of eerder indien de max is bereikt.

Zaterdag special MCO

Zondag special NFO

Maximum aantal katten = 300

Keurmeester Cat Land
Kristiina Rautio 1,2,D Finland
Anna Wilczek ALL Polen
Vladimir Isakov ALL Wit-Rusland
Yann-Roca Folch ALL Frankrijk
Caroline Stoa 1,2,4 Noorwegen
Magdalena Kudra 1,2,3,C Polen
Daria Lukasik 1,2,3,C Polen
Carla Rotini 1,2 Italië
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Phoebe Gu 1-2 China
Adrian Alexandru Dragota 1-2 Roemenie
Tamara Ellis 4 Nederland

 

 

Celtic Connection

 

 

 

 

Felis Belgica vzw
Diestsestraat 35 b3
3270 Scherpenheuvel

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
363-0341701-10
IBAN: BE41 3630 3417 0110
BIC: BBRUBEBB

 

© 2008-2020 Felis Belgica